دربارهی ما

تماس با ما

شرکت: فوجیان OUTAI بهداشتی افزارهای شرکت, با مسئولیت محدود
تماس با ما: اولیویا دینگ

آدرس: شهرک صنعتی Qifeng، Nanan، No.130 استان فوجیان چین
تلفن: + 86-18650146641
فکس: + 86-595-86319288
پست الکترونیکی:info@ou-tai.com
وب سایت: www.ou-tai.com

درباره OUTAI Sanitary Wares Co.، Ltd


banner.jpg


OUTAI Sanitary Wares Co.، Ltd در اوایل دهه 90 تاسیس شد، یک شرکت مستقر در فوجیان که در آن شهر شناخته شده به عنوان شهر لوله کشی چینی شناخته شده است. به عنوان متخصص متصل، OUTAI دارای تیم پژوهشی علمی خود، مرکز توسعه، خطوط تولید و تیم فروش است. در طول دو دهه توسعه، OUTAI به طور قابل ملاحظه ای از مبدأ آن تکامل یافته است. اکنون، OUTAI طراحی و تولید شیرهای با کیفیت بالا و محصولات بهداشتی. گروه های اصلی تولید که در نام تجاری خود تولید می کنند، اتصالات حمام، توالت، حوضه، لوازم جانبی، غرق و غیره هستند.

ارزشهای اصلی OUTAI HOPE هستند؛ اینها در اصول اخلاقی OUTAI همراه با یک مجموعه عملی متضاد متضاد برای همه در شرکت OUTAI قرار گرفته است، OUTAI همیشه بر اصل کیفیت اولویت دارد، زیرا ما یک روش مطمئن و کیفیت سازگار با سیستم و روش های کنترل سیستم را ایجاد کرده ایم. با کیفیت عالی، OUTAI برنده بسیاری از مشتریان وفادار در بازار داخلی است و دارای شهرت برای تولید محصولات با کیفیت عالی است.

OUTAI دارای ترازنامه قوی است که برای حمایت از رشد شرکت استفاده می شود. این شرکت به طور غیرمستقیم 100 هزار متر مربع زمین را برای گسترش شرکت و کارخانه خریداری کرده است. این شرکت در حال حاضر در حال توسعه بازار بین المللی است، تمرکز خود را در Suath شرق آسیا، از جمله اندونزی و فیلیپین، و با هدف تبدیل شدن به یکی از 10 علامت های بهداشتی در 10 سال گذشته.

تعهد OUTAI به بهبود مستمر کیفیت محصول و خدمات مشتری، بر پایه همه چیزهایی است که ما در تمام زمینه های کسب و کار ما انجام می دهیم، از ارائه محصول به آموزش کارکنان. از طریق برنامه بهبود مستمر ما، همه کارکنان را تشویق می کنیم تا پروسه ها را مرور و راه های انجام کار را سریع تر، دقیق تر و بهتر کنند.