در باره ما

تماس با ما

شرکت: فوجیان OUTAI بهداشتی افزارهای شرکت, با مسئولیت محدود
تماس با ما: اولیویا دینگ

آدرس: شهرک صنعتی Qifeng، Nanan، No.130 استان فوجیان چین
تلفن: + 86-18650146641
فکس: + 86-595-86319288
پست الکترونیکی:info@ou-tai.com
وب سایت: www.ou-tai.com

معرفی OUTAI


OUTAI بهداشتی افزارهای شرکت, با مسئولیت محدود در اوایل 1990s تاسیس شد و در استان فو Jian چین واقع شده است. به عنوان تولید کننده شیر آب متخصص OUTAI خود ما تیم علمی تحقیقاتی، مرکز توسعه خطوط تولید و فروش تیم است. در حدود دو دهه توسعه OUTAI قابل توجهی از ما منشاء تکامل یافته است. OUTAI در حال حاضر طراحی و تولید محصولات بهداشتی و لوله ها با کیفیت بالا. گروه محصولات ما در کسب و کار نام تجاری خود ما تولید faucets حمام و لوازم جانبی آشپزخانه محصولات محصولات دوش و و خدمت به همه انواع سایر لوله ها و مدفوع سخت افزار هستند.


1(001).jpg


فوستس آشپزخانه لوکس OUTAI متقارن یک ظاهر طراحی شده و ثابت قدم عملکرد را ارائه می دهد. طراحی قوس بالا آن شیر آب برنجی مفصل گردنده شما اجازه می دهد تا انعطاف پذیری و رسیدن به وسایل آشپزی مدرن را پر کنید. شیر آب آشپزخانه اسکله ویژگی های دو اهرم دسته آبراه سرب آزاد قابل اعتماد ماشین کمتر کارتریج اسپری تطبیق و پایان کروم لوکس.


2(001).jpg


فوستس حمام OUTAI ترکیب ماده با سبک برای نگاه دراماتیک با تجدید نظر معاصر. با طرح های مختلف از گذار به مدرن، گزینه های بی پایان برای تمام ایده های حمام خود را است. هر کشتی شیر آب با استفاده از قطعات با کیفیت بالا از جمله کارتریج سرامیکی برای استفاده رایگان قطره ای و دستگاه بخور بهترین در صنعت برای کاهش اتلاف آب بدون افت فشار ایجاد می شود. طراحی شده برای تکمیل نزول مخازن شما مختصات براق شیر آب با انواع سبک. انتخاب کنید از طیف مشخص پس از اتمام ساختن حمام شما را دوست دارم.