دربارهی ما

تماس با ما

شرکت: فوجیان OUTAI بهداشتی افزارهای شرکت, با مسئولیت محدود
تماس با ما: اولیویا دینگ

آدرس: شهرک صنعتی Qifeng، Nanan، No.130 استان فوجیان چین
تلفن: + 86-18650146641
فکس: + 86-595-86319288
پست الکترونیکی:info@ou-tai.com
وب سایت: www.ou-tai.com

معرفی OUTAI

OUTAI Sanitary Wares Co.، Ltd در اوایل دهه 1990 تاسیس شد و در استان فوجیان چین قرار دارد. OUTAI به عنوان یک تولیدکننده متخصص باطری، تیم تحقیقاتی علمی خود، مرکز توسعه، خطوط تولید و تیمهای فروش دارد. در حدود دو دهه توسعه، OUTAI به طور قابل ملاحظه ای از مبدأ ما تکامل یافته است. OUTAI در حال حاضر طراحی و تولید شیرهای با کیفیت بالا و محصولات بهداشتی. گروه های اصلی ما تولید شده در کسب و کار خود نام تجاری خود عبارتند از شیر و لوازم جانبی حمام، محصولات آشپزخانه، محصولات دوش و همه نوع از دیگر دسته و سخت افزار بهداشتی.


1(001).jpg


سوپاپ های آشپزخانه لوکس OUTAI دارای یک ظاهر طراحی متقارن و عملکرد پایدار هستند. طراحی با قوس بالا از اسپری چرخش برنج شما اجازه می دهد انعطاف پذیری و رسیدن به پر کردن وسایل آشپزی مدرن. آشپزخانه Waterfront دارای دو دستگیره اهرمی، بدون آبیاری سرب، کارتریج شارژر قابل اعتماد، یک اسپری مطابق و یک لوکس کروم است.


2(001).jpg


اتصالات حمام OUTAI ترکیب مواد با سبک، برای یک نگاه چشمگیر با تجدید نظر معاصر. با طرح های متنوع از گذار به مدرن، گزینه ها برای تمام ایده های حمام شیک شما بی پایان است. هر مخزن رطوبت با استفاده از اجزای با کیفیت بالا، از جمله یک کارتریج سرامیکی برای استفاده قابل اعتماد بدون قطره و یک آئوراتور بهترین در صنعت برای کاهش زباله های آب بدون ایجاد فشار به حساب می آید. طراحی شده برای تکمیل غرق کشتی خود، مختصات براق براق با سبک های مختلف است. برای ایجاد یک حمام که دوست دارید، از یک طیف وسیعی از فرآیند متمایز استفاده کنید.