دربارهی ما

تماس با ما

شرکت: فوجیان OUTAI بهداشتی افزارهای شرکت, با مسئولیت محدود
تماس با ما: اولیویا دینگ

آدرس: شهرک صنعتی Qifeng، Nanan، No.130 استان فوجیان چین
تلفن: + 86-18650146641
فکس: + 86-595-86319288
پست الکترونیکی:info@ou-tai.com
وب سایت: www.ou-tai.com

چرا OUTAI را انتخاب میکنید؟

مصرف مس با کیفیت بالا با کیفیت بالا

کم خلوص بالا، بافت خوب، به طور موثر خطر نشت را در فرایند ریخته گری کاهش می دهد، در عین حال، چسبندگی سطح پوشش را بهبود می بخشد، پوشش را جذاب تر می کند. (پوشش نیکل کروم، سیم، برنز و غیره)


QQ图片20170919090246.png

اتخاذ هسته دریچه سرامیک وارداتی

محصولات سخت افزاری پیشرو وارد شده هسته سرامیک سرامیکی، فشرده، مقاوم در برابر سایش، جلوگیری از ارتقاء جامع خط لوله نشت، پس از آزمون تهاجمی مخرب تایلندی برای اطمینان از زندگی سوئیچ 5000000 بار


3.jpg


صفحه جدید حمل و نقل مواد

مستقل تحقیق و توسعه مواد جدید، هواپیمایی صفحه، سطح پس از پنج پردازش ضد آب و غیره، رطوبت، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، مقاومت در برابر خوردگی و سایر ویژگی ها


4.jpg


تضمین کیفیت

تمام لوازم آشپزخانه و حمام ما بیش از 20 سال است که در بازارهای جهانی مورد استفاده قرار گرفته است، که کیفیت ثابت آن را تضمین می کند. تمام محصولات ما با توجه به استانداردهای بین المللی تولید می شوند و با گارانتی 5 ساله در دسترس می باشند.


یک فروشگاه توقف

ما یک فروشگاه مجازی برای محصولات آشپزخانه و حمام داریم. محصولات ما عبارتند از شیر آب، سوپاپ سنسور، سر دوش، پانل دوش، سخت افزار حمام، بهداشتی، کابینت حمام، وان حمام، کابین دوش، و سینک آشپزخانه ضد زنگ است. تمام محصولات در دسترس هستند با طرح های جدید. محصولات دارای اختراع نیز در دسترس هستند.